Aplikacja Weeconomy

Zobacz teraz

Aplikacja Consiliusa

Załóż teraz swoje własne konto weeAPP!

Dzięki aplikacji Consiliusa weeAPP możesz czerpać korzyści, korzystając z usług naszego Centrum Medycznego gromadząc środki wees.
Po kliknięciu wystarczy wpisać numer:

12328

Możesz założyć konto weeAPP również korzystając z poniższego QR kodu.

Pobierz Naszą aplikacje 
na swojego smartfona

Pobierz teraz bezpłatną aplikację na swój telefon, dzięki czemu bez ograniczeń i w wygodny sposób możesz zbierać środki wees.
Pobierz teraz bezpłatna aplikację!

Doskonale rozumiejąc czym jest lojalność w dzisiejszym współczesnym świecie, jak jest ona ważna i należy ją rzetelnie doceniać. Z przyjemnością informujemy, że przygotowaliśmy dla Państwa specjalną propozycję dla Wszystkich korzystających z usług Naszego Centrum Medycznego, którą jest specjalnie dedykowany program lojalnościowo – rabatowy WEECONOMY.

CO TO JEST TO WEECONOMY?

Jako placówka medyczna przystąpiliśmy do globalnej sieci WEECONOMY tworzącej program lojalnościowo – rabatowy działający w 22 krajach na 4 kontynentach, która ma na celu wcielenie w życie nowego rodzaju konsumowania i gospodarowania. W tej globalnej sieci wszystkie punkty handlowo – usługowe współpracują ze sobą, oferując własnym klientom możliwość gromadzenia środków tzw. Wees, w zamian za korzystanie z usług oraz nabywanie produktów. Zgromadzone środki Wees można wymieniać na gotówkę , a dzięki zaproszeniu swojej rodziny, przyjaciół i znajomych również do zarejestrowania się do programu można zwielokrotnić własne korzyści rabatowe i finansowe.

CO ZYSKASZ PRZYSTĘPUJĄC DO SPOŁECZNOŚCI WEECONOMY?

Zyskujesz głównie rabaty przeliczane na gotówkę do wydania w innych punktach handlowych i usługowych akceptujących kartę lub aplikację WeeApp. A najważniejsze jest to, że jako Nasz pacjent otrzymujesz aplikację lub kartę ZA DARMO. Przystąp do tego wyjątkowego programu lojalnościowo – rabatowego WEECONOMY i ciesz się mnogością rabatów.

JAKIE KORZYŚCI DAJE KARTA CONSILIUSA?

Dzięki karcie Consiliusa możesz zyskiwać na swoich codziennych zakupach bez konieczności posiadania smartfona. Na swojej karcie masz unikalny kod który jest skanowany przy każdej transakcji. W trakcie zakupów w punktach akceptujących aplikację Wee otrzymasz zwrot pieniędzy w postaci Wees  gdzie 1 Wees odpowiada np. 1 zł. w walucie krajowej.

Ile uzbierałeś Wees możesz sprawdzić logując się na własny profil na stronie WWW.weeconomy.com lub bezpośrednio w punkcie handlowym, w którym dokonujesz zakupów. Jeżeli masz odpowiednią ilość Wees możesz je wykorzystać bezpośrednio do wykonania całej płatności.
weecard consilius
Karta Wee jest DARMOWA zapytaj o nią w rejestracji naszego centrum medycznego

JAK PRZEPROWADZIĆ AKTYWACJĘ BEZPŁATNEJ APLIKACJI WEEAPP?

W zależności od modelu smartfona, za pomocą funkcji wyszukiwania wystarczy wprowadzić ,,weeAPP” w Google Play lub App Store.

pol_promokarten_a6_8cc76d3ccafceb96604aed014c43822a-1

appstore google

Po zakończeniu rejestracji, w skrzynce odbiorczej pojawi się wiadomość e-mail, którą należy potwierdzić oraz Ogólne Warunki Handlowe (OWH) i już można cieszyć się wszystkimi korzyściami!

JAK PRZEPROWADZIĆ REJESTRACJĘ BEZPŁATNEJ KARTY CONSILIUSA?

Wystarczy wejść na stronę WWW.weeconomy.com i wpisać numer identyfikacyjny widniejacy na karcie otrzymanej w naszym centrum medycznym, a następnie postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na stronie.

CO ZYSKASZ DZIĘKI APLIKACJI WEEAPP NA SWOIM SMARTFONIE?

WeeApp wyszukuje dla Ciebie wszystkie punkty handlowe akceptujące aplikację Wee. Mało tego, że wyszuka sklepy to jeszcze wskaże Ci najbliższą drogę jak do nich dojechać lub dojść oraz jakiej wysokości rabat dostaniesz! Sprawdź sam jakie możesz mieć korzyści z otrzymywania takich informacji jak np.: menu, galerie zdjęć, wiadomości video, rabaty itd.
tel
Pobierz swoją aplikację już dziś i ciesz się z rabatów!

GLOBALNA WARTOŚĆ DODANA

Wszyscy członkowie społeczności WEECONOMY maja niepowtarzalną szansę robienia zakupów online na portalu www.yubyyu.com który skupia takie znane sklepy on-line jak np. : Orange, Play, Heyah, Sympatia.pl, Vectra, UPC, Microsoft Store Polska, Puma, E-Darling.. i wiele innych. YuByYu ma umowy bezpośrednio z sklepami. Nie korzysta z pośredników. Po dokonaniu każdorazowo zakupów otrzymasz natychmiastowy cash-back w gotówce na swoje konto. Zachęcamy do zakupów on-line za pośrednictwem strony www.yubyyu.com
yubyyu_blog_31

TOP