Lekarze onkolodzy

lek. med. Andrzej Miczko

absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu.Uczestnik praktyk, staży, kursów i szkoleń w Polsce i za granicą. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób piersi, chirurgii onkologicznej, chirurgii ogólnej, laparoskopowej i proktologii.Były ordynator oddziałów chirurgicznych w Goleniowie i Nowogardzie. Przez szereg lat praktykował w zespole Kliniki Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej PUM w Szczecinie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.
Aktualnie dr Andrzej Miczko pracuje na oddziale chirurgicznym Zachodniopomorskiego Szpitala Specjalistycznego w Gryficach.

Badania onkologiczne:
– USG piersi w połączeniu z profesjonalnym badaniem piersi,
– konsultacje w zakresie guzów i nowotworów o różnej lokalizacji, w tym m. in.:piersi i narządów jamy brzusznej,
– konsultacje w zakresie znamion barwnikowych, stanów przedrakowych i raków skóry, guzków skóry i tkanek miękkich,
– konsultacje w zakresie chirurgii onkologicznej

lek. med. Jowita Karkut-Wielusińska

Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Początkowo pracownik Kliniki Hematologii w Szczecinie. Od stycznia 2009 roku lekarz Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie, specjalizujący się w onkologii klinicznej. Ponad to zawodowo zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną. Posiada uprawnienia do wykonywania badan USG wydanych przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne. Z uwagi na kwalifikacje zawodowe zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną ( miedzy innymi w chorobach nowotworowych), planowaniem leczenia onkologicznego oraz wspomagającego w chorobie nowotworowej.

Wykonywane badania USG:
– badanie USG jamy brzusznej
– badanie USG piersi
– badanie USG tarczycy
– badanie USG węzłów chłonnych

Możliwość komentowania jest wyłączona.